T3 deli

Rezervni deli...

Moderator: Zlatka aus

Uporabniški avatar
hajvan
Prispevkov: 33
Pridružen: 18 Nov 2011 22:32
Kraj: Logatec

Re: T3 deli

Odgovor Napisal/-a hajvan »

Tudi meni ni najlažje, ker sem imel res dober namen ga obnoviti in zrihtati, da bi še naprej služil svojemu namenu. Ampak po veliko vloženemu času, trudu in denarju, so se skozi pojavljali problemi in težave. Bilo je vloženo veliko v podvozje, ker je bilo v večini obnovljeno in v večini vgrajenih novih delov, tudi na motor je bilo vloženo veliko in sem upal, da bi končno lahko dobival podobo tudi na zunaj. Zunaj pa bi bilo potrebno kar nekaj posegov. Žal se je na kombi dalo premalo skozi leta, da bi ostal ohranjen, predvsem pa mislim da kasnješi lastniki od vas niso ravno veliko vložil in se potrudili, da bi bilo drugače kot je... ne vem sicer koliko jih je bilo tako, da ne bom sodil. Ravno tako pa znotraj, predvsem obloge, strop in nekaj ostalih stvari. Glavno je pa to, da je že pri nakupu bila prevelika cena za to kakršno je bilo dejansko stanje kombija. Pač moja odločitev je taka, mogoče tudi nepravilna. Po drugi strani pa veliko delov bo ostalo meni, ki mi bodo prišli prav in tako tudi drugim, da bo kakšen kombi dobil novo podobo ali kakšen drugi del in s tem ohranil svoj kombi. Upam, da razočaranje ni preveliko in da nisem koga preveč užalil.
Uporabniški avatar
dzurdzy
Prispevkov: 313
Pridružen: 16 Mar 2011 16:19
Kraj: Celje

Re: T3 deli

Odgovor Napisal/-a dzurdzy »

...to je pa čist tvoja odločitev kaj boš naredil,je res da bi se ohranil še en primerek,ampak če ti ne znese in nisi našel sponzorja,da bi uresničil svoje želje,bo pač nekdo vesel kakšnih koncev ki se jih težko dobi,..vem kako ti je,...jaz sem razkosal bluestarja...je.. ga! :oops: :oops:
Bolje da džabe ležiš,nego da džabe radiš!(črnogorska)
JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: T3 deli

Odgovor Napisal/-a JureKo »

Zdravo,
A je tale del karoserije še dober? Se pravi da v spoju med blatnikom in stebričkom ni rje in da je ta del pleha, ki sestavlja steber še zdrav?

LP

Slika
Uporabniški avatar
hajvan
Prispevkov: 33
Pridružen: 18 Nov 2011 22:32
Kraj: Logatec

Re: T3 deli

Odgovor Napisal/-a hajvan »

Ta del kombija ni v najboljšem stanju, tako kot ponavadi večino kombijev na tem delu niso najboljši, edino če so bili že popravleni. Tako, da ta del pločevine bo težko dobiti zelo lepo ohranjen ali ohranjen do te mere, da bi ga enostavno zamenjali. Svetujem, da bi bilo verjetno najbolje ta del sanirati tako, da ga nadomestite z novo pločevino in ga izdelate sami po obliki. Verjetno bo ta možnost z nekaj domišljije najboljša rešitev. Pa tudi po sliki ni videti tako slabo (ni še pregnilo). L.p.
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: T3 deli

Odgovor Napisal/-a JureKo »

Ja, vrjetno bo treba res doma nekaj narediti!
Na moji sliki res mogoče zgleda ok, ampak to je zato ker je nekdo pred mano preko rje pobarval! V resnici je pa popolnoma pregnito!
Uporabniški avatar
hajvan
Prispevkov: 33
Pridružen: 18 Nov 2011 22:32
Kraj: Logatec

Re: T3 deli

Odgovor Napisal/-a hajvan »

Mogoče še slika na včerajšnji pogovor z dzurdzyjem o nizkem kombiju. Nočem strašit, ampak res je treba biti pazljiv, ker se dogaja da freza gume. Sreča edino, da ni nikoli poškodovalo kolotek, zgodilo pa se je trikrat, da jih je pobralo, ampak guma je lahko že prvič zanič. Dogajalo se je na ovinkih (največkrat ostrih) kjer se je prednji del kombija prevesil. Ni nujno da se je to zgodilo vsem, meni se je, odvisno je pa tudi kje se kombi vozi. Zdej jez sm imel 205 55 16 gume, platišča et35 16 col in distančnik 12mm, tako da možno da je razlog tudi drugje.
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Zadnjič spremenil hajvan, dne 05 Apr 2016 18:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
dzurdzy
Prispevkov: 313
Pridružen: 16 Mar 2011 16:19
Kraj: Celje

Re: T3 deli

Odgovor Napisal/-a dzurdzy »

...po mojeje to zaradi distančnikov...
Bolje da džabe ležiš,nego da džabe radiš!(črnogorska)
Uporabniški avatar
hajvan
Prispevkov: 33
Pridružen: 18 Nov 2011 22:32
Kraj: Logatec

Re: T3 deli

Odgovor Napisal/-a hajvan »

Turbina bila na 1.9td, delovala brez problemov- cena 100e
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Zadnjič spremenil hajvan, dne 07 Apr 2016 08:16, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
hajvan
Prispevkov: 33
Pridružen: 18 Nov 2011 22:32
Kraj: Logatec

Re: T3 deli

Odgovor Napisal/-a hajvan »

Živ, prodam odbijace prednji, zadnji, stranske prednje za vrata v kompletu 150e, podaljšek odbijača 100e
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
2xt32xt4
Prispevkov: 1
Pridružen: 01 Jun 2016 17:19
Moj vozni park vsebuje: t4, t3

Re: T3 deli

Odgovor Napisal/-a 2xt32xt4 »

Bom kar tu vprašal da ne nove teme odpiram... ima kdo doma za prodat štarter od t3 dizel?

Če ni nobenga bom naročil novga 60€ + 20€ poštnina - če ga še kdo rabi lahko naročimo skupaj... :)

http://www.ebay.com/itm/ANLASSER-STARTE ... l#shpCntId

Lp
Odgovori