KUPIM TRUMA GRETJE

Rezervni deli...

Moderator: Zlatka aus

Odgovori
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

KUPIM TRUMA GRETJE

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

Pozdravljeni, ker sem strastni ljubitelj zime, bi rad mojega T3-ja opremil z gretjem. Glede cen se mi zdi truma najugodnejša varianta. Trumo bi pa dal namesto plinske pečice, ki jo verjetno ne bom nikoli uporabil. (če kdo rabi, prodam)
Seveda so dobrodošli vsi nasveti o ostalih možnostih gretja. Enostavno nimam 1000+ evrov za webasto.
Prosim tudi za nasvet glede inštalacije. Ne vem, če bi se sam lotil, malo prenevarno, če kaj zaj...

Hvala v naprej za nasvete!
Uporabniški avatar
Boro
Prispevkov: 44
Pridružen: 28 Apr 2011 15:24

Re: KUPIM TRUMA GRETJE

Odgovor Napisal/-a Boro »

mogoče bi bilo dobro premisliti glede bencinskih ali naftnih grelcev... zasedejo malo prostora, lahko se jih vgradi recimo pod sedež ali v kakšen kot. če mene vprašaš, bi se bolje počutil kot s plinom, koristiš lahko gorivo iz rezervoarja iz vozila, po oglasnikih ala avtone* in bolh* pa rabljene dobiš za dva zelenca ali manj.... pač moje mnenje...

kaj takega, na hitro najdeno na netu.... pa ne delam reklame in ne vem kdo prodaja...

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/avt ... 1377251904
Slika


LP; Boro
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: KUPIM TRUMA GRETJE

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

Boro napisal/-a:mogoče bi bilo dobro premisliti glede bencinskih ali naftnih grelcev... zasedejo malo prostora, lahko se jih vgradi recimo pod sedež ali v kakšen kot. če mene vprašaš, bi se bolje počutil kot s plinom, koristiš lahko gorivo iz rezervoarja iz vozila, po oglasnikih ala avtone* in bolh* pa rabljene dobiš za dva zelenca ali manj.... pač moje mnenje...

kaj takega, na hitro najdeno na netu.... pa ne delam reklame in ne vem kdo prodaja...

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/avt ... 1377251904
Slika


LP; Boro
Hmmmmm, to pa je res poceni. No glede na to, da imam dizelaša, sem bom sedaj usmeril v dizel grelce.
Najlepša hvala!
Odgovori