Pikabu

Predstavi svoj avto in sebe.

Moderator: Zlatka aus

Odgovori
Uporabniški avatar
Zlatka aus
Druga ta glavna
Prispevkov: 205
Pridružen: 04 Apr 2011 07:19
Kraj: Mozirje-Izlake

Re: Pikabu

Odgovor Napisal/-a Zlatka aus »

ideja napisal/-a:8-) Živ 8-)
Ne pazit,ampak udeležit :!:
A si nor?! Tam ovcke jedo za zajtrk!!!
Če bi nekateri ljudje skočili z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili!
Uporabniški avatar
Zlatka aus
Druga ta glavna
Prispevkov: 205
Pridružen: 04 Apr 2011 07:19
Kraj: Mozirje-Izlake

Re: Pikabu

Odgovor Napisal/-a Zlatka aus »

Zdaj ni več pomembno ali jih jedo ali ne. Moje se zgorele.
Danes mi je na poti iz Ljubljane zagorelo pod armaturo. Začelo se je kadit iz pepelnika, videla sem droben plamen v režah za regulacijo temperature. Kot plamen pri vžigalniku. Ko sem ustavila, sem ugasnila avto, izpulila pepelnik in avtoradio, a do plamena nisem prišla, začelo je goreti na polno, kabina se je napolnila z dimom, pograbila sem torbo in ven.
Ne morem vam povedat, kakšna groza je to, ko gledaš, kako ti gori tvoja velika ljubezen. Poknila je šipa in takrat je zagorelo še bolj. Takrat so se ob meni ustavili vojaški avtomobili, eni so pričeli gasiti kombi, drug me je odpeljal v mobilno ambulanto. Njim gre zahvala, da kombi ni dogorel do tal.
Trenutno spoh nimam besed, ki bi opisale neznansko praznino in grozo, ki jo je dogodek pustil v meni. Tako se trudiš, da nekaj spraviš skupaj, se veseliš srečanja s prijatelji, potem pa...
Slik ne morem priložit - so prevelike, upam, da bo Šterk prilimal svoje ali pa si jih poglejte na moji FB strani.

VEDNO, AMPAK RES VEDNO IMEJTE PRI SEBI GASILNI APARAT. DANES BI LAHKO REŠIL MOJEGA, MORDA BO NEKOČ REŠIL VAŠEGA! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Če bi nekateri ljudje skočili z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili!
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Pikabu

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ja res je bil žalosten prizor pogledat, kaj je ostalo od notranjosti avta. Pravkar prišel iz Savinjske, po spanju, ki mi ga kronično primanjkuje bom prilepil kakšno slikco.

Zlatka glavo pokonci, bom pomagal po svojih močeh, da bo avto doglednem času spet med nami.

Vse kaj imam doma od delov in jih boš potrebovala jih bom doniral, upam da se mi bo še kdo pridružil z donacijo.
Expert za aircooled T3
Uporabniški avatar
Zlatka aus
Druga ta glavna
Prispevkov: 205
Pridružen: 04 Apr 2011 07:19
Kraj: Mozirje-Izlake

Re: Pikabu

Odgovor Napisal/-a Zlatka aus »

Hvala Aton, za vse!
:cry: :cry: :cry:
Če bi nekateri ljudje skočili z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili!
Uporabniški avatar
ideja
Prispevkov: 1168
Pridružen: 05 Dec 2010 10:47

Re: Pikabu

Odgovor Napisal/-a ideja »

8-) Živ 8-)
Tudi name lahko računaš.
Uporabniški avatar
Zlatka aus
Druga ta glavna
Prispevkov: 205
Pridružen: 04 Apr 2011 07:19
Kraj: Mozirje-Izlake

Re: Pikabu

Odgovor Napisal/-a Zlatka aus »

Hvala, Bojan!
Če bi nekateri ljudje skočili z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili!
kozorrog

Re: Pikabu

Odgovor Napisal/-a kozorrog »

Žalostno, če boš rabila kar ti lahko pomagam, kar javi.
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Pikabu

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Anton aus napisal/-a:Ja res je bil žalosten prizor pogledat, kaj je ostalo od notranjosti avta. Pravkar prišel iz Savinjske, po spanju, ki mi ga kronično primanjkuje bom prilepil kakšno slikco.

Zlatka glavo pokonci, bom pomagal po svojih močeh, da bo avto doglednem času spet med nami.

Vse kaj imam doma od delov in jih boš potrebovala jih bom doniral, upam da se mi bo še kdo pridružil z donacijo.
Takole pa izgleda ta žalosten prizor.

Slika

Slika

Slika

Slika
Expert za aircooled T3
BARBA
Prispevkov: 13
Pridružen: 06 Jan 2011 08:38

Re: Pikabu

Odgovor Napisal/-a BARBA »

Res groza, dobr da te ni kap od pogleda na takle kombi, ampak zdaj je kar je. Najslabše v življenju je obstati, zato je treba naprej. Če ti jaz lahko kaj pomagam z prednjimi sedeži od T3 (1+2) ti jih podarim, če boš rabila.
Uporabniški avatar
Zlatka aus
Druga ta glavna
Prispevkov: 205
Pridružen: 04 Apr 2011 07:19
Kraj: Mozirje-Izlake

Re: Pikabu

Odgovor Napisal/-a Zlatka aus »

Res hvala lepa vsem za vzpodbudne besede in pripravljenost pomagati. Trenutno še velik šok... Ne vem še kaj vse bom potrebovala. Kolko vem po pogovoru z Antonom in Bojanom imamo armaturo, šipo, še nekaj drugih stvari, kaj vse bom rabila, se bo še pokazalo, sedeže bo treba globinsko očistiti, čeprav so malo ožgani se jih bo dalo zrihtat. Škoda jih je, ker so od Caravelle, ampak če se jih ne bo dalo, se bom obrnila nate, Barba, hvala, res! Poskusim prilimat še nekaj fotk, če bo šlo, potem pa naprej čistilna akcija!
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Če bi nekateri ljudje skočili z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili!
Odgovori