Dragon se predstavlja

Predstavi svoj avto in sebe.

Moderator: Zlatka aus

Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

Pozdravljeni, pred dvema tednoma sem postal ponosen lastnik VW T3 kamperčka. Z vašo pomočjo bi rad bolje spoznal vozilo, saj se vsak dan najde nekaj novega v njemu. Pripenjam nekaj slik.

Seveda me zanimajo tudi srečanja, vendar tudi tukaj sem zelo zelen. Drugače sem iz Ankarana, imam lepo
ženo in sina. Ravno zaradi njiju sem zadevo nabavil, da se bomo lahko skupaj potikali na okoli.

V naslednjem postu bi pa že imel kakšna vprašanja. Seveda me opozorite na morebitne prve korake pri tem forumu.

Lep pozdrav!
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a JureKo »

Čestitke za nakup!
Ti samo vprašaj... Tu je dosti ljudi ki veliko vejo in dosti takih, ki se še vedno učimo :lol:
Če se ne motim poznam ta avto! A ima pečico v kuhinji? Dej še kako sliko od znotraj!

lp
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Pozdrav tudi od mene, lepo da si se nam pridružil.
Expert za aircooled T3
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

Ja res je, zadeva ima pečico. Ta zadeva se je prodajala od enega Angleža. Fant ki je to kupil, pa je zadevo kar pridno poštimal.

Sedaj razmišljam, da bi najprej zadeva malo ojačal s strani motorja.
Malo sem bral po forumih in je toliko informacij, da sploh ne vem kaj si misliti. Sem poklical enega možakarja, ki naj bi se ukvarjal z menjavo motorjev in pravi, da bi mi prišla taka investicija okoli 1500€, če bi se ugradil 1.9 d motor.
Kaj pravite?
Uporabniški avatar
pero dagi
Prispevkov: 296
Pridružen: 02 Jan 2011 18:36
Moj vozni park vsebuje: VW T3 1.9d
Kraj: suha pri škofji loki

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a pero dagi »

Pozdravljen! Kaj pa imaš za en motor not?
Uporabniški avatar
dzurdzy
Prispevkov: 313
Pridružen: 16 Mar 2011 16:19
Kraj: Celje

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a dzurdzy »

Pozdravljen tudi z moje strani,lepo da si se nam pridružil in čestitke za nakup kamperčka,upam da ti bo služil in da je bil dobro obnovljen,večina nas ve v kakšnem stanju je bil prej,zdaj je lep,kar se pa tiče motorja,kolker vem imaš navadnega 1,6 d,ki je zeeeelo dober motor,praktično neuničljiv,je pa malo počasen,če ti to ni ovira se vozi z njim naprej,pa denar ki bi ga porabil za predelavo raje porabi za dopust,če boš pa menjal motor pa boš verjetno moral še zamenjati menjalnik,sicer pa je že dosti na to temo napisanega če te bo pa še kaj zanimalo,smo pa mi pravi naslov! :D :D
Bolje da džabe ležiš,nego da džabe radiš!(črnogorska)
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

dzurdzy napisal/-a:Pozdravljen tudi z moje strani,lepo da si se nam pridružil in čestitke za nakup kamperčka,upam da ti bo služil in da je bil dobro obnovljen,večina nas ve v kakšnem stanju je bil prej,zdaj je lep,kar se pa tiče motorja,kolker vem imaš navadnega 1,6 d,ki je zeeeelo dober motor,praktično neuničljiv,je pa malo počasen,če ti to ni ovira se vozi z njim naprej,pa denar ki bi ga porabil za predelavo raje porabi za dopust,če boš pa menjal motor pa boš verjetno moral še zamenjati menjalnik,sicer pa je že dosti na to temo napisanega če te bo pa še kaj zanimalo,smo pa mi pravi naslov! :D :D
Motor je res 1.6 d.
Tvoje razmišljanje se sliši zelo racionalno in verjetno plod izkušenj, zato sem bom kar držal nasveta. Malo me samo skrbi kako bo čez kakšne prelaze (recimo Dolomiti ipd). Moram pač poskusiti.
Glede stanja vozila prej, pa sem od prejšnjega lastnika dobil kup fotk procesa obnove, tako da sem videl kako je zgledalo prej...mal bogo ja glede pločevine. Je pa temeljito saniral.

Imam pa v notranjosti poleg rocknroll ležišča tudi možnost spanja pod dvignjeno streho, samo nisem dobil zraven ležišča oziroma ne vem kje dobiti kaj primernega.

Ma v glavnem lepa hvala za odgovore in topel sprejem na forumu, pa zanima me kdaj se boste kaj dobili, da se vam predstavim in počastim z našim lokalnim domačim Ankaranskim pivom ;)
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

pero dagi napisal/-a:Pozdravljen! Kaj pa imaš za en motor not?
Živijo, noter imam 1.6 D.
lp
little john

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a little john »

pozdravljen ! lepo da imamo še enega somišljnika več v naši "klapi".smo družina ,ki si med sabo veliko pomaga če ne drugače pa z nasveti več pa izveš na kakšnem srečanju nas pa kar veliko hodi za vikende v Izolo pa tam kakšno "rečemo"(pri ta zelenmu piru).jaz sem med starejšimi člani imam enako trojko kod ti samo da imam dvižno streho . od začetka sem se tudi jaz sekiral ker je trojka bolj počasna ampak povem ti da se privadiš in bi bil smrten greh karkoli kar ni originalno menjat, švaba je že vedel zakaj je ugradil tak motor in menjalnik bolje da investiraš recimo v stransko tendo.en naš član pravi "PES,MOTOR IN AVTO MORA BIT ŠVABA"to ti vse pove greš pač malo prej od doma imam pa za zgornje ležišče originalne blazine ker sem si zgoraj uredil "skladišče"za st :lol: :lol: :lol: ole in mizo .preglej na forumu "srečanja"pa boš videl kje se dobivamo da kakšno rečemo pa da dobiš mogoče kakšno pametno informacijo .
JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a JureKo »

Ja, pol je to ta! :)
Če bi rad bil hitrejši in se vozil po avtocesti bi bilo najprej smiselno poskusiti samo z daljšim menjalnikom! Če to ne bo dovolj pa mislim, da ima Ideja kompleten 1,6TD dosti manj denarja kot 1500eur.
Jaz imam 1,6TD pa odlično gre!
Odgovori