Jure

Predstavi svoj avto in sebe.

Moderator: Zlatka aus

JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a JureKo »

Mal se je migal! Se opravičujem za kvaliteto slik, telefon slabo vidi in posledično je kvaliteta taka, da človeka skor mal glava boli ko slike gleda!
Levi sprednji kolotek je bilo treba narediti nov. Najprej sem se lotil plehovja na mestu kjer pride pritrjen pas. Tam je bilo že enkrat popravljano, ampak ne najbolj posrečeno! Da se nisem preveč zajbaval z krivljenjem robov sem porabil pločevino od preelne stene za voznkovim sedežem, ki sem jo odstranil.

Slika

Slika

Slika

Slika

Odrezal blatnik in kompletno štengo

Slika

Steber pregnit

Slika

In pa narejen na novo

Slika

Po tem se je upasal in priprikal blatnik, da sem dobil prave linije za montažo stopnice, ki sem kupil kompletno novo. Je bla spet neka kurčeva kopija, ki knikakor ni pasala noter. Zadeva je prišla tako daleč, da sem šel v smeti po ono, ki sem jo stran odrezal in ji na panku popravil spodnji rob z krivinami ki sem jih odrezal z nove! Potem sem jo pripikal nazaj na svoje mesto in odrezal ter na novo naredil še notranji del, nekaj z deli iz kupljene štenge nekaj pa inprovizacije!

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Ima još rje pod voznikovimi nogami!

Slika

Do tuki sem prišel včeri, danes pa nadaljujemo novim zmagam naproti :)

Slika


Včeraj je padla še ena strateška odločitev glede kombija. Ta mesec se mora zaključit vsa kleparija in na novo izolirat komplet podvozje. Od zunaj se bo avto nato maximalno zaščitil pred vremenskimi vplivi in tak bo počakal na jesen ko se bo naredila ličarija! To sezono pa se bo fural ratlook style :)
Ne zato, ker bi mi bilo to všeč ampak, ker ne časovno in ne finančno tega ne bom spfolgal do poletja naredit, nočem pa, da mi celo poletje stoji v garaži. Namen je, da se gre za prvomajske nekam z jogijem zadaj :)
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Oho, kar lepo napreduješ kar tako naprej.
Expert za aircooled T3
Uporabniški avatar
ideja
Prispevkov: 1168
Pridružen: 05 Dec 2010 10:47

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a ideja »

8-) Živ 8-)
Mogoče ti pa tak k srcu prirase,pa boš dinarčke za ličarja za kakšen dopust porabil.
JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a JureKo »

Mi bo moral prirasti k srcu, mu ne preostane drugega. Zdejle trenutno mi že malo preseda vse to švasanje, brušenje pacanje razne izolacije po plehu... Ampak se tolažim, da bo ves trud poplačan ko se prvič spustim po Črnem Kalu navzdol :)
Uporabniški avatar
pero dagi
Prispevkov: 296
Pridružen: 02 Jan 2011 18:36
Moj vozni park vsebuje: VW T3 1.9d
Kraj: suha pri škofji loki

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a pero dagi »

prov maš, ko sem se jaz prvič po vsej švasariji zapeljal en krog, sicer na leseni škatli, ker sedežov še nisem mel, se takoj pozabil na ves švic in trud ki sem ga pustil na kombiju

tko da: s polno paro naprej! 8-)
Uporabniški avatar
ideja
Prispevkov: 1168
Pridružen: 05 Dec 2010 10:47

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a ideja »

8-) Živ 8-)
Po vsem mukotrpnemu delu en pirček stisneš in že pozabiš kaj si delal,tako da je kar v redu čimveč slikat,da potem malo spomine obujaš.Je pa že kar nekaj dela vloženega,če hočeš takle dokumentarec skup spravit.Tako,da,Jure,priden si.
JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a JureKo »

Produktivni dnevi :)

Slika
Slika
Luknja pri pedalu za gas je točno tam kjer pride s spodnje strani nosilec gas zajle, števc zajle in cevi za bremze! Zamenjal sem pleh na podnu in na novo pritrdil nosilec! (slika naknadno, sem zdajle ugotovil, da nimam slikanega saniranega stanja)
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Vse kar je na teh in prejšnjih slikah samo spikano skupaj je sedaj 100% povarjeno in zvari zbrušeni (ni slikano).
S tem se je včeraj tudi končno končala vsa kleparija na avtu. Ta teden še rešim kolotek s spodnje strani (barva, izolacija) in avto na brzino probarvam pol pa vozi Miško do naslednje zime! :)
Uporabniški avatar
ideja
Prispevkov: 1168
Pridružen: 05 Dec 2010 10:47

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a ideja »

8-) Živ 8-)
Kmalu ti bo dolgčas.
JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a JureKo »

Še ne bo tako kmalu gotov tk, da ni straha, da mi bi blo dolgčas :)
Ko bo pa ta projekt končan, si bom pa novga umislo, ker še mam neki las, ki še niso posiveli.... :D
Uporabniški avatar
ideja
Prispevkov: 1168
Pridružen: 05 Dec 2010 10:47

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a ideja »

8-) Živ 8-)
A si že slišal un komad,bolj star-bolj nor :?:
Odgovori