Jure

Predstavi svoj avto in sebe.

Moderator: Zlatka aus

Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Vidim da ti gre slikanje tudi lepo od rok.
Expert za aircooled T3
JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a JureKo »

Evo, spet morem rečt, da še ni čist fertik, ampak že funkcionira in enkrat sem že prespal! :)

Takle zgleda od znotraj. Strop in še manjka pa je gotof!

Slika

Box je širine 123cm, globok 83cm in visok 17cm! Placa več kot dovolj za mizo, dva stola, plinski kohar in še malo morje drobne robe! Na vsaki strani je še predal širine 12-15cm! Levega imam za obvezno opremo in neki malega orodja, v desnem pa bo kamping oprema (pumpa, klini, kartuše, inverter...) Iverco imam namen še zarobit in iz zgornje strani položit/zalepit itison, ki bo položen tudi na drugih plošča ploščah na strani kjer pride blazina! Ogrodje boxa bom še pobarval! Za blazino uporabljam dormeo rollup in morem rečt, da je super! Ko ga zvijem je v prtljažniku še vedno na voljo polovica prostora!

Slika

Slika

Plošča je na pantih, da se lahko odpre, če je potrebno kaj počekirat pri motorju!

Slika

Še video kako deluje postelja... :)



Pod ploščo, ki se odpre naprej se podstavita še 2 nogi. Enako kot se z zapahom zaklene na desni se tudi na levi, ampak nesem hotel skakati v kader! :D
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Lepo, sem ti bližnjico za youtube nastavil da dela direkt.

Zanima me če ti tista zakočka zdrži težo ko se uležeš, sam patent je pa super ker za vozit imaš pa normalen sedež.
Expert za aircooled T3
JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: Jure

Odgovor Napisal/-a JureKo »

Kamot drži! OSB plošča se ne upogiba, ker je pritrjena na naslon tako, da so zapahi obremenjeni samo na strig!
Odgovori