Dragon se predstavlja

Predstavi svoj avto in sebe.

Moderator: Zlatka aus

Uporabniški avatar
dzurdzy
Prispevkov: 313
Pridružen: 16 Mar 2011 16:19
Kraj: Celje

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a dzurdzy »

...razlika je,samo s pravim menjalnikom... :D
Bolje da džabe ležiš,nego da džabe radiš!(črnogorska)
Uporabniški avatar
ideja
Prispevkov: 1168
Pridružen: 05 Dec 2010 10:47

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a ideja »

8-) Živ 8-)
Pozdrav tudi iz moje garaže.
Še moje mnenje glede motorja.Najprej se podaj na kakšno vožnjo in dopust,da boš videl kako ti zadeva sede in če boš ugotovil,da poleg ležernega uživanja čez pokrajine potrebuješ tudi malo športnosti,pa le začni z razmišljanjem o pridobivanju konjev.
Vsekakor ti pa svetujem,da se čimveč vozi in čimmanj vlagaj,saj če se boš že v začetku zakopal v kakšne hude investicije te bo želja po uživanju s kombijem kajkmalu zapustila.
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

ideja napisal/-a:8-) Živ 8-)
Pozdrav tudi iz moje garaže.
Še moje mnenje glede motorja.Najprej se podaj na kakšno vožnjo in dopust,da boš videl kako ti zadeva sede in če boš ugotovil,da poleg ležernega uživanja čez pokrajine potrebuješ tudi malo športnosti,pa le začni z razmišljanjem o pridobivanju konjev.
Vsekakor ti pa svetujem,da se čimveč vozi in čimmanj vlagaj,saj če se boš že v začetku zakopal v kakšne hude investicije te bo želja po uživanju s kombijem kajkmalu zapustila.
In točno to se mi zdaj dogaja...
Namreč opravil sem nekaj mini vikend izletov (šengenfest, Kranjska Gora,...) in opazil da je motor čisto OK.
Dobro, kakšen klanec v prvi brzini se je zgodil, samo kaj čmo...raje denar za sfinanciranje kampa, hrane itd.
Če pa bi slučajno naletel na kašen poceni motor 1.6 td z menjalnikom, bi si ga vzel in POČASIIIII obnavljal.

Hvala za nasvete!
Uporabniški avatar
bobo1841
Prispevkov: 71
Pridružen: 10 Jan 2013 22:02

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a bobo1841 »

glede tega ta zadnjega(1,6 td)bo brez veliko sreče ,kar huda :D
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

bobo1841 napisal/-a:glede tega ta zadnjega(1,6 td)bo brez veliko sreče ,kar huda :D
:)
Odgovori