Dragon se predstavlja

Predstavi svoj avto in sebe.

Moderator: Zlatka aus

Uporabniški avatar
bobo1841
Prispevkov: 71
Pridružen: 10 Jan 2013 22:02

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a bobo1841 »

pozdrav še z moje strani,kupil si res lep avto ,saj so oranžni najlepši ;)
glede motorja pa nasvet,pusti ga takega kot je ,več boš šaral več boš lahko zajebal,naredi nekaj tur pa se tudi teh 50 konjev navadiš ,le tu pa tam po klancih navzgor boš moral spustiti promet mimo,ampak tudi to je T3 laijf
l.p
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Saj to je super vedno si prvi v koloni.
Expert za aircooled T3
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

little john napisal/-a:pozdravljen ! lepo da imamo še enega somišljnika več v naši "klapi".smo družina ,ki si med sabo veliko pomaga če ne drugače pa z nasveti več pa izveš na kakšnem srečanju nas pa kar veliko hodi za vikende v Izolo pa tam kakšno "rečemo"(pri ta zelenmu piru).jaz sem med starejšimi člani imam enako trojko kod ti samo da imam dvižno streho . od začetka sem se tudi jaz sekiral ker je trojka bolj počasna ampak povem ti da se privadiš in bi bil smrten greh karkoli kar ni originalno menjat, švaba je že vedel zakaj je ugradil tak motor in menjalnik bolje da investiraš recimo v stransko tendo.en naš član pravi "PES,MOTOR IN AVTO MORA BIT ŠVABA"to ti vse pove greš pač malo prej od doma imam pa za zgornje ležišče originalne blazine ker sem si zgoraj uredil "skladišče"za st :lol: :lol: :lol: ole in mizo .preglej na forumu "srečanja"pa boš videl kje se dobivamo da kakšno rečemo pa da dobiš mogoče kakšno pametno informacijo .
super hvala za informacije. Ko boste kaj na Obali pa kar javte...
No skratka kot receno bom poskusil s tem motorjem, ce pa bi se nasla kaksna prilika dobit kaj original močnejšega in ugodnega...sej ne da bi rad divjal, samo nimam rad preganjanja, da se normalno peljem. vsekakor pa raje pocasneje kot pa hitro šraufanje.
Glede serijskih blazin sem zainteresiran, samo nevem se na kaksno podlago jih postaviti. Verjetno bom moral sam sestaviti kaj iz lesa. Bom raje pocakal, da se kaj vidimo in o tem kaksno recemo v živo.
Se enkrat hvala.
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

bobo1841 napisal/-a:pozdrav še z moje strani,kupil si res lep avto ,saj so oranžni najlepši ;)
glede motorja pa nasvet,pusti ga takega kot je ,več boš šaral več boš lahko zajebal,naredi nekaj tur pa se tudi teh 50 konjev navadiš ,le tu pa tam po klancih navzgor boš moral spustiti promet mimo,ampak tudi to je T3 laijf
l.p
He, hvala ti. Moram priznati, da sem si to vozilo kupil v prvi vrsti kot odgovor na to prehitro vsakdanje življenje. Ni lepsega kot se furat 70 na uro z vetrom v laseh in gledat svojega otroka, ki se od veselja smeje kot hruška!
T3 lajf bo ocitno super lajf!
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

Anton aus napisal/-a:Saj to je super vedno si prvi v koloni.
;)
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

JureKo napisal/-a:Ja, pol je to ta! :)
Če bi rad bil hitrejši in se vozil po avtocesti bi bilo najprej smiselno poskusiti samo z daljšim menjalnikom! Če to ne bo dovolj pa mislim, da ima Ideja kompleten 1,6TD dosti manj denarja kot 1500eur.
Jaz imam 1,6TD pa odlično gre!
Hvala ti, vsekakor bom imel v mislih tvojo ponudbo. Najprej bom dal priložnost moji masinki, da se izkaže ;)
Uporabniški avatar
dzurdzy
Prispevkov: 313
Pridružen: 16 Mar 2011 16:19
Kraj: Celje

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a dzurdzy »

...daj nam kakšen kontakt tu ali pa na zs,saj veš,sedaj je sezona,smo večkrat na obali da se lahko slišimo in potem vidimo... :D
Bolje da džabe ležiš,nego da džabe radiš!(črnogorska)
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

dzurdzy napisal/-a:...daj nam kakšen kontakt tu ali pa na zs,saj veš,sedaj je sezona,smo večkrat na obali da se lahko slišimo in potem vidimo... :D

040515568 Aljaž
Uporabniški avatar
pero dagi
Prispevkov: 296
Pridružen: 02 Jan 2011 18:36
Moj vozni park vsebuje: VW T3 1.9d
Kraj: suha pri škofji loki

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a pero dagi »

Jaz sem imel 1.6d, nato sem dal not 1.9d... Škoda denarja, ni velike razlike s tem da je bilo polno dela s predelavo. Obdrži 1.6d, če je potrebno ga obnovi. Al pa kot je dzurdzy napisal.. porabi za dopust
Uporabniški avatar
fingerstein
Prispevkov: 20
Pridružen: 08 Avg 2013 13:38

Re: Dragon se predstavlja

Odgovor Napisal/-a fingerstein »

pero dagi napisal/-a:Jaz sem imel 1.6d, nato sem dal not 1.9d... Škoda denarja, ni velike razlike s tem da je bilo polno dela s predelavo. Obdrži 1.6d, če je potrebno ga obnovi. Al pa kot je dzurdzy napisal.. porabi za dopust
Iskrena hvala za nasvet!
Odgovori