Let's bug together #21, 16.-19.8.2012

Srečanja po Sloveniji.

Moderator: Zlatka aus

Uporabniški avatar
Zlatka aus
Druga ta glavna
Prispevkov: 205
Pridružen: 04 Apr 2011 07:19
Kraj: Mozirje-Izlake

Re: Let's bug together #21, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Zlatka aus »

Kopiram post Ata Krebsa z http://www.hroscklub.com... Ponosna in hvaležna za toplo vodo!!!


Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012
Napisal/-a Ata Krebs » Torek 21.8.2012 9:26:42

Tudi sam sem po tednu dni aktivnega dopusta včeraj proti večeru prispel domov. Tudi moja zahvala gre vsem udeležencem, saj s svojo prisotnostjo vedno znova naredite meeting nepozaben. Lepo je, ko kljub zahvali ob odhodu tuji udeleženci potem ob prihodu domov pokličejo po telefonu in se zahvalijo še enkrat. Lepo je, ko štiri dni gledamo nasmejane in zadovoljne obraze, lepo je, ko naše majhne nespretnosti, ki se seveda tudi pripetijo, udeleženci, vsaj velika večina njih, tudi razumejo in se jim nasmejejo in lepo je, ko gostje zadovoljni ob slovesu zagotavljajo, da se vidimo tudi prihodnje leto. To je res to !!!
Posebna zahvala pa velja Antonu Aus, ki se je nemudoma odzval moji prošnji za pomoč in je s svojim strokovnim znanjem in filigransko natančnostjo saniral napako na grelcih tople vode v tuših. Mojster pač ostane mojster! Hvala, Anton !!!
Zrel sem za v nebesa!

Ata Krebs
Pripravnik za oldtimer hroščarja


Prispevkov: 709
Pridružen: Sobota 8.11.2008 23:18:29
Kraj: Maribor
Če bi nekateri ljudje skočili z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili!
Odgovori