crtifikat za drugačna vozila

Kar ne sodi drugam.

Moderator: Zlatka aus

Odgovori
little john

crtifikat za drugačna vozila

Odgovor Napisal/-a little john »

imam Tomos APN 6 ,ki sem ga kupil l 1980 .sedaj bi ga rad registriral (13 let je bil v garaži nevožen).zanima me kje lahko dobim certifikat za starodobnika . :o :o :o
Uporabniški avatar
ideja
Prispevkov: 1168
Pridružen: 05 Dec 2010 10:47

Re: crtifikat za drugačna vozila

Odgovor Napisal/-a ideja »

8-) Živ 8-)
Antona pocukaj za rokav.
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: crtifikat za drugačna vozila

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

John kaj bi delal certifikat zaradi statusa ali zaradi cenejšega zavarovanja.

P.S. Ja koliko pa pride polno zavarovanje za moped.
Expert za aircooled T3
JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: crtifikat za drugačna vozila

Odgovor Napisal/-a JureKo »

Se opravičujem, ker si bom sposodil temo...

Nekoč sem iz treh Puchov (pony expres) sestavil enega, ga lepo pobarval in zrihtal, da je bil kot nov! Papirji ne obstajajo za nobenega od teh treh! Ali je kakšna možnost to zadevo legalizirat, dobiti papirje in registrirati. Moped trenutno sicer počiva na kozolcu, ker nima mašine ampak če mi kdaj rata dobiti mašino, bi ga rad spravil na cesto. Zanimiv mi je zato, ker bi ga vozil zadaj na T3 namesto picikla!

LP
little john

Re: crtifikat za drugačna vozila

Odgovor Napisal/-a little john »

tudi jaz bi ga rad vozil na T3 ker zaradi zdravja bicikla ne morem več .papirje imam vse . za ponyexpres ne rabiš registracije ker je kubatura premajhna (informacija iz Viatorja ) Anton jaz pa mojega moram registrirat ker ima 50 kubikov . kar se pa starodobnika tiče se mi pa že pri prvi registraciji povrne .nadaljna registracija je potem baje le nekaj E .če mi ti lahko urediš certifikat bi bilo fino -kaj rabim za motor ??
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: crtifikat za drugačna vozila

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Za razliko od avta tukaj slikaš motor levo in desno 3x, slike format 9x13. Cena certifikata in pregleda ista kot pri avtu. Se pravi pri naslednjem partu pripelji s seboj moped in slike, pa bomo uredili pregled in vlogo.
Expert za aircooled T3
JureKo
Prispevkov: 91
Pridružen: 24 Jan 2012 20:44

Re: crtifikat za drugačna vozila

Odgovor Napisal/-a JureKo »

little john napisal/-a:tudi jaz bi ga rad vozil na T3 ker zaradi zdravja bicikla ne morem več .papirje imam vse . za ponyexpres ne rabiš registracije ker je kubatura premajhna (informacija iz Viatorja ) Anton jaz pa mojega moram registrirat ker ima 50 kubikov . kar se pa starodobnika tiče se mi pa že pri prvi registraciji povrne .nadaljna registracija je potem baje le nekaj E .če mi ti lahko urediš certifikat bi bilo fino -kaj rabim za motor ??
Ampak neke papirje sigurno rabim s katerimi dokazujem, da je moj??
little john

Re: crtifikat za drugačna vozila

Odgovor Napisal/-a little john »

pridi k meni ti bom jaz napisal da sem ti ga prodal .bova naredila kupoprodajno pogodbo ;) ;) ;)
Uporabniški avatar
bobo1841
Prispevkov: 71
Pridružen: 10 Jan 2013 22:02

Re: crtifikat za drugačna vozila

Odgovor Napisal/-a bobo1841 »

malo pozno,ampak se je dalo urediti glede papirjev,ker sem jih pred 3-mi leti delal
na upravni enoti za registracijo vozil napišeš izjavo lastništva mopeda(da imaš moped pri hiši od leta 1980 in da se zaradi zdravja nisi vozil itd) na kateri mora biti stevilka šasije in motorja,dobiš potrdilo in greš na tehničnega in to je to
registracija pa pride komplet okrog 50 eur
probaj vprašati če še gre tako
Odgovori