kombi srečanje 2013

Srečanja v tujini

Moderator: Zlatka aus

little john

kombi srečanje 2013

Odgovor Napisal/-a little john »

ali se že kaj ve kje in kdaj bo letošnje zadnje "morsko"srečanje (samo za božjo voljo ne v več v take hribe kod lani" :o :o :o
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: kombi srečanje 2013

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Hribe ??? Saj smo bili v Selcah.
Expert za aircooled T3
little john

Re: kombi srečanje 2013

Odgovor Napisal/-a little john »

Dragi Anton ! AC v Bohinju je bolj na ravnem kod AC v Selcah .za vas tamlade je vseeno če je v breg nam tastarim pa paše bolj ravnina kod recimo predlanska Klenovica .upam da boste našli kaj podobnega če ne drugače tisti AC malo naprej od Selc ,ki sta ga našla Ljubo &Ljuba pa tudi Veko ga je pohvalil .je pa Ideja na Krku en kamp omenjal menda prec čez most na desno . :o :o :o :o
MarijanT3
Prispevkov: 12
Pridružen: 25 Mar 2012 14:05

Re: kombi srečanje 2013

Odgovor Napisal/-a MarijanT3 »

Živjo,ne morem odpreti kombi forum. Zanima me ali je Rača 15.9 - 17.9 dokončno potrjena? Rad bi več informacij npr. kako je s sanitarijami, elektriko in kako se pride do Rače. Na internetu je ne najdem. :cry: Za informacije se vam zahvaljujem in se :D srečanja.
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: kombi srečanje 2013

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

MarijanT3 napisal/-a:Živjo,ne morem odpreti kombi forum. Zanima me ali je Rača 15.9 - 17.9 dokončno potrjena? Rad bi več informacij npr. kako je s sanitarijami, elektriko in kako se pride do Rače. Na internetu je ne najdem. :cry: Za informacije se vam zahvaljujem in se :D srečanja.
Kombi forum trenutno ne dela. srečanje bo in sicer 13.9.- 15.9.2013.

Kamp Rača najdete ob glavna cesti Senj - Prizna, približno 1km od vasi Sveti Juraj. Ta lepo urejen kamp leži neposredno ob morju in prodnati plaži.

http://www.avtokampi.si/kamp/2/349/Raca/
Expert za aircooled T3
little john

Re: kombi srečanje 2013

Odgovor Napisal/-a little john »

Marjan ! zame je najbolj optimalna pot Lj .-Vinica - Bosiljevo -pičiš na avtocesto za Split izvoz Senj .v Senju levo proti sv.Juraj-u pa si tam :) :) :)
ljuba
Prispevkov: 12
Pridružen: 26 Sep 2012 21:29

Re: kombi srečanje 2013

Odgovor Napisal/-a ljuba »

Anton, a jaz ne morem brat zacasnega HR foruma, brez da se logiram al ne znam :oops:

John, vidim, da bos prisel na srecanje, lepo :D
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: kombi srečanje 2013

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

ljuba napisal/-a:Anton, a jaz ne morem brat zacasnega HR foruma, brez da se logiram al ne znam :oops:

John, vidim, da bos prisel na srecanje, lepo :D
Žal tukaj ne, saj je enostavna prijava več kot minuto nimaš kaj delat.
Expert za aircooled T3
little john

Re: kombi srečanje 2013

Odgovor Napisal/-a little john »

pzdravljen Anton ! letos sem prešprical (na žalost) skoraj vsa srečanja ,ker sem zaradi zdravstvenih težav skoraj celo leto na berglah . srčno upam da nama uspe priti v Račo . :D :D :D
Uporabniški avatar
Anton aus
Ta glavn
Prispevkov: 1513
Pridružen: 03 Dec 2010 17:53
Kraj: Črnomelj - Izlake

Re: kombi srečanje 2013

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Super, potem se vidimo.
Expert za aircooled T3
Odgovori